pdf tuval

Hakkımızda

Tuval ağız ve diş sağlığı polikliniği

Bizimle daha iyi gülümseyin.

Tuval Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2022 yılında Bursa/Nilüfer ilçesinde Podyumpark’ta alanında uzman diş hekimlerince kurulmuştur. Kliniğimiz ağız ve diş sağlığını kapsayan tüm alanlarda güleryüzlü, genç, dinamik doktor ve asistanlarıyla hastalarına hizmet vermektedir.

Özellikle çocuk hastalardaki deneyimimiz sayesinde birçok çocuğumuzun, bebeklik çağından itibaren diş korkusunu yenmesini ve sağlıklı bir ağız ve diş yapısına kavuşmasını sağlıyoruz.

Tuval Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak önceliğimiz hastalarımızın memnuniyetidir. Vizyonumuz, hasta haklarına saygı çerçevesinde hastalarımızın tedavilerinin güncel teknikler ve  güncel cihazlar kullanılarak alanında uzmanlaşmış hekimlerce tamamlanmasıdır.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında daha çok hastanın memnuniyetini sağlayarak polikliniğimizi alanında lider hale getirmek, güncel ağız ve diş sağlığı tedavilerine katkıda bulunmaktır.

Hasta memnuniyetini önceleyen bir anlayışla ağız ve diş sağlığını iyileştiren, hastaların ihtiyaç ve beklentilerini sağlayan bir kurum olmaktır.

Doktorlarımız

Dt. Alperen SEZER

Diş Hekimi

Uzm. Dt. Ceren KARAOĞLU

Pedodontist

Çocuk Diş Hekimi

Uzm. Dt. Ceyda AKGÜN

Endodontist

Kanal Tedavisi Uzmanı

Uzm. Dt. Erman ŞAY

Çene Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dt. Dinan DEMİRÖZ

Ortodontist