Bursa Diş Klinikleri Tuval Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Tuval ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak, Bursa diş klinikleri arasında uzman kadrosu, mesleki tecrübesi, sunduğu steril ortam, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar, hasta takibi ve memnuniyet ile ön plana çıkmaktadır. Hemen muayene olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güven

Yıllardır Hizmet Veren Kurumumuz, Mesleki Tecrübesi Ve Uzman Diş Hekimi Kadrosu İle Hizmetinizde.

Steril Ortam

Kliniğimizde Hastalarımıza Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Kuralları En Üst Seviyede Uygulanarak, Konforlu Bir Ortam Sunuyoruz.

Teknoloji

Hastalarımızın Beklenti ve İhtiyaçlarına Odaklanarak Kaliteli Bir Sağlık Hizmeti Sunuyoruz. 

Hasta Takibi

Hastalarımızın İlk Muayene Anından Tedavinin Sonuna Kadar İhtiyaç ve Beklentilerini Dikkate Alarak Takip Ediyoruz.

Memnuniyet

Hastalarımızın Beklenti ve İhtiyaçlarına Odaklanarak Kaliteli Bir Sağlık Hizmeti Sunuyoruz. 

Kliniğimiz, Bursa Nilüfer Ağız ve diş Sağlığı Polikliniği olarak Nilüfer bölgesinde sunduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır.

Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Diş Kliniğimiz birçok alanda hastalarımızın diş tedavisinde önemli rol üstlenmektedir. Bir çok uzmanlık dalında tecrübeli ve alanında uzman diş hekimlerimiz tarafından diş tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Diş Dolgusu

Dişin şeklinin yeni baştan biçimlendirilmesi için son teknolojiler ile kompozit malzemesi ve bağlayıcı ajanlar sayesinde gerçekleştirilip uygulanan bio uyumlu tedavilerdir

Kanal Tedavisi

Dişe canlılık veren pulpanın iltihabı sonucu gerekli temizlik ve şekillendirilmenin yapılması ile ağrının ve acı hissinin ortadan kaldırımasıdır.

Ortodonti Tel Tedavisi

Normal diş yapısının olması gerektiğinden farklı ve çapraşık olmasının tedavisi yöntemidir.

Şeffaf Plak Tedavisi

Ortodontik tel görünümünden memnun olmayan hastalara uygulanır.

Çocuk Diş Hekimliği

Ömür boyu kullanacağımız dişleri etkileyen süt dişlerinin uzman çocuk diş hekimleri tarafından tedavi edilmesidir.

İmplant

Bir veya birden fazla diş kaybı sonucu, sağlık dişlerimize zarar vermeden son teknoloji titanyum malzemeler ile diş boşluklarının tamamlanması tedavisidir.

Periodontoloji

Diş çevresi dokuları ve diş etlerinin sağlıklı olması için periodontoloji uzmanımız tarafından kontrolleri ve tedavileri gerçekleştirir.

Estetik Diş Hekimliği

Bonding, porselen laminalar ile birlikte kişinin farklı isteklerine uygun, daha uzun daha kısa dişler; bireyin orta yaşlı-genç yüz ve dudak estetiğine göre profile özel gülüş tasarımı uygulamasıdır.

Bonding

Dişlerde herhangi bir işlem uygulanmadan estetik kompozit dolgu malzemesinin dişlere yapıştırılması işlemine verilen isimdir. Tek seansta, ağısız ve anestezi yapılmadan uyglanır.

Zirkonyum Diş

Özel fırınlarda oksijenle birleştirilerek zirkonya seramiğine dönüştürülür, Dişi taklit eder. Hiçbir şekilde metal içermez.

Yaprak Porselen, Lamina

Dişler üzerinde hiç aşındırma yapılmadan ya da çok az aşındırma yapılarak, kişinin yaş meslek ve karakterine uygun gülüş tasarımı yaratılması işlemidir.

E-max

Protez

Doğal diş yapısı bozulan kişilerin, diş etinde meydan gelen hastalıkların estetik ve fonksiyonel protezler ile birlikte diş boşluklarının tamamlanması tedavisidir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Çene eklemi, dişlerde yıpranma ve birçok ağız problemlerine uzman çene cerrahlarımız tarafından müdahale etmekteyiz

Restoratif Diş Hekimliği

Çürük ya da çürük dışı sebeplerden madde kayıplarını onararak estetik ve fonksiyonun hastaya tekrardan kazandırıldığı tedavi prosedürüdür.

Gülüş Tasarımı

Duruş ve gülüş sırasında dudak diş ve çene pozisyonunun kişinin meslek,  yaş  ve karakterine özgü bilgisayar destekli altın orana uygun tasarlanan, zirkonyum ve e-max dişler ile uygulanan tedavidir.

Tedavi Sürecinde Kullanılan Malzemeler

Hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerde kullanılan malzemelerimiz Alman ve İsviçre menşei ürünlerdir.